Эрагон/Eragon(2006)

Здесь обсуждаем фильмы и все, что с ними связано.

Модератор: Lidia-Lada

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Ксева
Заглянувший за Грань
Заглянувший за Грань
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1300
Зарегистрирован:
07 июн 2005, 05:17
Откуда: из Долины Совести
Пол: Не определен
Пользователь заблокирован
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 490

Новое сообщение Ксева » 19 дек 2006, 18:43 |

если фильм хоть в половину похож на трейлер, так и лучащийся хроническим имбецилизмом, то нет уж, увольте!
I would do anything for my girl!
[Песцы тоже размножаются! team]
[Психологическая коллегия форума]
Я спорю искренне и честно,
Я чистой истины посредник,
И мне совсем не интересно,
Что говорит мой собеседник.

Molka
Темный лорд
Темный лорд
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 2875
Зарегистрирован:
08 дек 2006, 13:02
Откуда: Сайлент-Петербург =)
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 1048

Новое сообщение Molka » 20 дек 2006, 21:40 |

Мне фильм не оч...НО МЕНЯ ВПЕРЛО ОТ ДАРЗЫ! :D Клевый чел!Из-за него я еще не начинаю обстебывать сам фильм.Не будь там такого прылестного т.мага :-# уже переплевалась бы вся... :7

~
Посиди в чулане и как можно длительней -Серый город станет просто ослепительный! ;)
~

Logan
Меченый Злом
Меченый Злом
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1675
Зарегистрирован:
28 авг 2005, 10:11
Откуда: из zip архива))
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 592

Новое сообщение Logan » 21 дек 2006, 02:16 |

Molka, вообще-то некромансер из него довольно хреновый... когда эрагон приперся за принцессой, Дарза должен был его испепелить...ну так было бы по идее правильно...а дело ограничилось летающими граблями и пробитой башкой...
Мы все сделаем металлом! Черней чернейшей черноты бесконечности! © Metalocalypse

Ненавижу вставать по утрам. Я вообще считаю, что утром должны вставать только две вещи: член и солнце. Причем член в первую очередь

Расстрелять его путём повешения на электрическом стуле (с)Selena666

Восхвалим Бога 666 раз???

Sagep: У меня дома единственная лицензионная программа - это драйвер для мышки, который был в наборе. А мышку отец спи*дил с работы...

Molka
Темный лорд
Темный лорд
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 2875
Зарегистрирован:
08 дек 2006, 13:02
Откуда: Сайлент-Петербург =)
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 1048

Новое сообщение Molka » 21 дек 2006, 18:34 |

Logan писал(а):пробитой башкой...


Я кстати не врубила,чегой-то он тогда исчез?Испужался? :-)
Все равно он лапочка! :D
Logan писал(а):некромансер

А он вроде как и не некромансер вовсе...

~
Посиди в чулане и как можно длительней -Серый город станет просто ослепительный! ;)
~

Logan
Меченый Злом
Меченый Злом
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1675
Зарегистрирован:
28 авг 2005, 10:11
Откуда: из zip архива))
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 592

Новое сообщение Logan » 21 дек 2006, 21:19 |

Molka писал(а):
Я кстати не врубила,чегой-то он тогда исчез?Испужался? :-)


Вот и я о том же...

Molka писал(а):А он вроде как и не некромансер вовсе...


Хм...а кто он? темный маг, впустивший в себя тьму...помоему именно некромансер...
Мы все сделаем металлом! Черней чернейшей черноты бесконечности! © Metalocalypse

Ненавижу вставать по утрам. Я вообще считаю, что утром должны вставать только две вещи: член и солнце. Причем член в первую очередь

Расстрелять его путём повешения на электрическом стуле (с)Selena666

Восхвалим Бога 666 раз???

Sagep: У меня дома единственная лицензионная программа - это драйвер для мышки, который был в наборе. А мышку отец спи*дил с работы...

Толян
Исследующий Тишину
Исследующий Тишину
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 2381
Зарегистрирован:
17 май 2006, 22:24
Откуда: Москва, Щелковская
Пол: Мужской
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 307

Новое сообщение Толян » 21 дек 2006, 23:25 |

Logan,
1) Откуда знаешь что будет продолжение?
2) Согласен что фильм короткий, как-то быстро всё происходит и тд и это минуус большоооооой...........
3) Про дракона тоже полностью согласен.
RainmaN, я бы самих этих парней из КГ в говне бы утопил! Меня вообще бесят люди которые говном называют то что им не нравится! Сами вы все говно кто так говорит, поняли, с***!!!!!!! :twisted:
(НИЧЕГО ЛИЧНОГО)

_AxeL^ph
Монстр в Ночи
Монстр в Ночи
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1670
Зарегистрирован:
31 дек 2005, 01:17
Откуда: A Place For My Head...
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 536

Новое сообщение _AxeL^ph » 22 дек 2006, 00:18 |

Толян, обычная, по книге выходила ещё игра.
Изображение
I've put my trust in you
Pushed as far as I can go
And for all this
There’s only one thing you should know

I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn’t even matter

I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn’t even matter

Logan
Меченый Злом
Меченый Злом
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1675
Зарегистрирован:
28 авг 2005, 10:11
Откуда: из zip архива))
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 592

Новое сообщение Logan » 22 дек 2006, 00:33 |

Толян, так книг несколько. Будет трилогия.
Мы все сделаем металлом! Черней чернейшей черноты бесконечности! © Metalocalypse

Ненавижу вставать по утрам. Я вообще считаю, что утром должны вставать только две вещи: член и солнце. Причем член в первую очередь

Расстрелять его путём повешения на электрическом стуле (с)Selena666

Восхвалим Бога 666 раз???

Sagep: У меня дома единственная лицензионная программа - это драйвер для мышки, который был в наборе. А мышку отец спи*дил с работы...

xPressionist
Туманный демон
Туманный демон
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 811
Зарегистрирован:
17 сен 2006, 18:15
Откуда: Silent Nalchik
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 74

Новое сообщение xPressionist » 22 дек 2006, 08:10 |

Не знаю. 90% посмотревших фильм не понравился, судя по отзывам (не здесь).
Да и получше проекты есть сейчас еще. Так что, лучше я на Лабиринт Фавна схожу. И на Апокалипто. И на Ночь в музее.
А в прокате возьму Пилу, Техасскую резню, Туристас.
Словом, Эрагон пролетел надо мной.
Once you enter Silent Hill there is no turning back

Logan
Меченый Злом
Меченый Злом
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1675
Зарегистрирован:
28 авг 2005, 10:11
Откуда: из zip архива))
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 592

Новое сообщение Logan » 22 дек 2006, 11:42 |

xPressionist, Лабиринт и апокалипто у меня есть, тока еще не смотрел.
Мы все сделаем металлом! Черней чернейшей черноты бесконечности! © Metalocalypse

Ненавижу вставать по утрам. Я вообще считаю, что утром должны вставать только две вещи: член и солнце. Причем член в первую очередь

Расстрелять его путём повешения на электрическом стуле (с)Selena666

Восхвалим Бога 666 раз???

Sagep: У меня дома единственная лицензионная программа - это драйвер для мышки, который был в наборе. А мышку отец спи*дил с работы...

Noiseless
Идущий на зов
Идущий на зов
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 177
Зарегистрирован:
11 мар 2006, 15:15
Откуда: Из этого дома (с)
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 206

Новое сообщение Noiseless » 22 дек 2006, 12:34 |

Фильм ходил смотрел на выходных, так как очень впечатлил его трейлер в котором показали все быстро и красиво.
Да уж, что фильм короткий это правда... просто его слишком рано завершили... я ожидал чего-то более масштабного в развязке, нежели небольшой войны и воздушной битвы стиля один на один. Я чесно говоря сразу и не догнал, что пошли титры :-) не поверил, что все так резко закончится.
Просто после Властелина Колец, для меня другого эталона фэнтези фильмов пока нет, а Эрагон по красоте исполнения к сожалению не дотягивает.
Одним из главных персонажей притягивающих внимание несомненно является Сапфира... особенно в возрасте маленького дракончика... ну и естесственно все расплылись в умилении при виде ее, и взрослые и дети, а некоторые, особо впечатлительные личности разумеется стали грезить наивными детскими мечтами. Все таки фильм этот просто сказка, причем черезчур пафосная и простая (имхо)
Хотя бранить фильм не за что, посмотрел я его с удовольствием, так как люблю такой жанр... теперь ищу книгу.
KIALIROH

8

последнее что находилось ЗДЕСЬ и_с_ч_е_з_л_о только ~визуально~

к кошмарному сожалению
-----------------------------------------
к лучшему из возможного счастья

Molka
Темный лорд
Темный лорд
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 2875
Зарегистрирован:
08 дек 2006, 13:02
Откуда: Сайлент-Петербург =)
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 1048

Новое сообщение Molka » 22 дек 2006, 14:19 |

Logan писал(а):Хм...а кто он? темный маг, впустивший в себя тьму...помоему именно некромансер...


некромант-оживляющий мертвецов...че-то не помню чтобы он этим занимался...А кто...Ну просто Темный маг...наверное...

ОЙ,народ,читайте,краткое изложение сюжета "Эрагона"на Украинском...не помню откуда...С дневника чьего-то вроде...Вообщем-РЖАЧ! :D :

Давним-давно, в дальокой-дальокой галакті... в дальоком каралєвствє з мелодичною назвою АЛАГЕЗІЯ був мир та справедливість. Цю справедливість було забезпечено великими СТРАШНИМИ ДЯДЬКАМИ на ДРАКОНАХ, що звались ЛИЦАРЯМИ. Але один із ЛИЦАРІВ не захотів нести добро і справедливість, а хотів роздавати ФІГУРНИХ ПІЗДЮЛЄЙ, тому що він в душі був ПОГАНИМ ПАРУБКОМ, завдяки тяжкому дитинству та імені ГАЛЬВАТОРИКС. Він хитро підмовив одних ДЖЕДАЇВ, щоб вони підступно напали на інших, тому в АЛАГЕЗІЇ почали панувати ПОДАТКИ, БЕЗЗАКОННЯ, щури та ГАЛЬВАТОРИКС. В результаті бійки було винищено всіх ДЖЕДАЇВ, хто не перейшов на ТЕМНУ СТОРОНУ. Тих хто перейшов було також винищено, але випадково. У перші помічники ГАЛЬВАТОРИКС взяв собі ТЕМНОГО ЧАКЛУНА котрого звали ДУРЗА.

ДУРЗА: Ваша величність, якщо ви хочете бути ПОГАНИМ ПАРУБКОМ, вам необхідно збудувати собі СТРАШНИЙ ЗАМОК.
ГАЛЬВАТОРИКС: А як щодо м'якенької подушечки на троні?
ДУРЗА: Нє, тільки чистий граніт, інакше ви не зможете робити СТРАШНІ ЗЛОДІЯННЯ.

ГАЛЬВАТОРИКС будує варіант ТЕМНОЇ ЦИТАДЕЛІ, яка відрізняється від типового проекту лише меншим художнім смаком. В нього псується характер і він починає ПРИГНІЧУВАТИ та ОБЕЗДОЛЮВАТИ жителів АЛАГЕЗІЇ. Задля цього він набирає селян в свої ТЕМНІ ЛЕГІОНИ, що дуже не подобається повстанцям-патріотам.

ЗАБАЦАНЕ СЕЛО, що знаходиться на узбіччі АЛАГЕЗІЇ, по ньому марширують колони СОЛДАТ, і хапають всіх парубків призовного віку.

СТРАШНИЙ СОЛДАТ: Ну шо, пацанчік, пайдьом в москалі!
СЕЛЮК: Ні-і-і-і-і, в мене клишоногість, енурьоз та ОРЗ!
СТРАШНИЙ СОЛДАТ: Ти забашляв замало грошей у воєнкоматі, а ну гайда в піхоту смертоносну, в наші легіони темні!

ЗАМОК ГАЛЬВАТОРИКСА, холодно, темно, декоратори задля відтворення ПРИГНІЧУЮЩОГО ІНТЕР'ЄРУ вивалили два камази бутового каменю замість трону. Силуети ГАЛЬВАТОРИКСА та ДУРЗИ на фоні великої і зловісно-червоної МАПИ АЛАГЕЗІЇ. В ГАЛЬВАТОРИКСА невдоволений вираз обличчя - від холодного граніту трону в нього геморой, судоми а також болить поперек.

ГАЛЬВАТОРИКС: Повстанці нахабні попиздили мій камінець красівий, а ну ДУРЗА, катай та відбери той камінець синенький.
ДУРЗА: Але ж вони вже скачуть у СТРАШНОМУ ЛІСІ, та й пізно вже сьогодні.
ГАЛЬВАТОРИКС: Я дуже ЗАСМУЧЕНИЙ без камінця. Не спиться без ПРЄЛЄСТІ.
ДУРЗА: Ну добре, тільки задля ЗЛОЇ СПРАВИ.

Закинута СТЕЖКА в СТРАШНОМУ ЛІСІ, по ній скаче ельфійська принцеса АРІЯ з двома супутниками-повстанцями.

АРІЯ: Щось не страшнувато тут мені, КІПЄЛОВ, де ти?
СУПУТНИКИ: помирають від стріл ЧЕРВОНИХ УПИЗДНІВ.
ДУРЗА: Приїхала ти дівчинка, вже не допоможуть тобі ані КІПЄЛОВ, ані сам КНЯЗЬ ІГОР. Віддай камінь! [кастить спелл СТРАШНЕ ВОГНЯНЕ КОГО, страшне вогняне коло оточує галявину]
АРІЯ: Як не дістанеться мені, не дістанеться нікому [кастить спелл ТЕЛЕПОРТ, камінь зникає].

В цей час в іншій частині лісу до оленя підкрадається ЗВАБЛИВИЙ ПАЦАНЧИК. В нього в руках ЛУК, котрий зроблено за рецептом КНЯЗЯ ГВІДОНА, з підручних матеріалів. ПАЦАНЧИК цілиться в оленя. Гуркіт, вогонь, замість смачної вечері з'являється СИНІЙ КАМІНЬ. Олень тікає.

ПАЦАНЧИК: От шкода що не вцілив я в того оленя, в котрого стегенця були такі звабливі, а кожен погляд на нього нагадував смачну печеню. Та це фігня, в мене є великий камінь, котрий я обміняю в РІЗНИКА на м'ясо.

ДУРЗА до АРІЇ: Де камінь?
АРІЯ: Де треба. І ваапщє, я дівчина скромна, з незнайомими мужчинками не розмовляю.
ДУРЗА: А я тебе закатую і ти мені все розповіси!
АРІЯ: Ти призначаєш побачення?
Вмирає.

Ранок, ЗАБАЦАНЕ СЕЛО, по ньому марширують ТЕМНІ ЛЕГІОНИ. В магазині РІЗНИК зловісно гострить ножі. Заходить ПАЦАНЧИК:

ПАЦАНЧИК: Дай м'ясця смачненького!
РІЗНИК: А гроші в тебе є?

ДЖОРДЖ ЛУКАС: Марк, а пацанчік на тебе схожий.
МАРК ХЕМІЛ: Ага, рідна кровиночка, тільки в його віці я вже різав імперських десантників, а воно навіть поцілити з п'яти кроків в оленя не може, не те що зробити йому ФОРС ПЕРСУЕЙД.

ПАЦАНЧИК: Грошей нема, але є ЗАГАДКОВИЙ СИНІЙ КАМІНЬ.
РІЗНИК: Ти де його поцупив?
ПАЦАНЧИК: В СТРАШНОМУ ЛІСІ, де я полював на оленя, і мені за це загрожує страта, тому я вибовкую це першому-ліпшому другорядному персонажу, щоб ТЕМНІ ЛЕГІОНИ могли тебе піддати тортурам і щоб ти міг вказати потім на мене. [до залу] І взагалі, мене звати не ПАЦАНЧИК, а АРАГОРН!
ВІГО МОРТЕНСЕН: Для того щоб стати АРАГОРНОМ, будь-ласка пофарбуй волосся в темний колір, і відрости неголеність.
ПАЦАНЧИК: Добре, нехай я буду ЕРАГОНОМ, це звучить навіть еротичніше і співзвучно зі словом ДРАГОН.

Обійстя ЕРЕГОНА, до нього з ніжними братніми обіймами підходить братик РОРАН. Довга сцена сповнена ніжності.

РОРАН: Слухай, а давай-но пофехтуємо дрючками, а потім підемо копати картоплю, маю тобі щось сказати.
ЕРЕГОН: Зачекай, давай ще обіймемось.

Грядка КАРТОПЛІ, на котрій сапають РОРАН та ЕРЕГОН. По картоплі повзе КОЛОРАДСЬКИЙ ЖУК.
РОРАН: Піду я з села, бо не хочу в москалі.
ЕРЕГОН: В тебе є інший?

Сіновал ДЯДЬКА ЕРЕГОНА.
ДЯДЬКО: Куди подівся РОРАН?
ЕРЕГОН: Я знайду собі БІЛЯВУ ПРИНЦЕСУ схожу на РОРАНА, тільки не таку дебелу.

СИНІЙ КАМІНЬ лускається, з нього вилазить ПЕРНАТЕ СТВОРІННЯ.
ЕРАГОН: Мені здавалось що в драконів повинна бути луска? Хочеш молочка!
ПЕРНАТЕ СТВОРІННЯ розливає молоко.
ЕРАГОН: Більше не дам! Жери сіно!
ПЕРНАТЕ СТВОРІННЯ з огидою дивиться на сіно, ловить щура, з'їдає і задоволено вилизує собі дупу.
ЕРАГОН: Добре, хоч питання харчування не стоїть.

Корчма. Сидять СЕЛЮКИ, трохи осторонь сидить ДЖЕРЕМІ АЙРОНЗ, котрого СЕЛЮКИ називають БРОМОМ. Нишком підкрадається ЕРАГОН.
СЕЛЮКИ: Хуйово стало жити!
БРОМ: Це із-за того що немає ДРАКОНІВ. Вони роздавали ПІЗДЮЛІНИ СПРАВЕДЛИВОСТІ поганим хлопцям.
ЕРАГОН: О!
ТЕМНІ ЛЕГІОНЕРИ: Хто буде багато базікати, отримає ПІЗДЮЛІНИ СПРАВЕДЛИВОСТІ просто зараз.

ТЕМНА ЦИТАДЕЛЬ, в еротичній позі розіп'ято тіло АРІЇ.
ГАЛЬВАТОРИКС: Де камінь?
ДУРЗА: Не знаю!
ГАЛЬВАТОРИКС: А спитати в АРІЇ?
АРІЯ: Та я ж померла, невже у вас нема нічого святого!
ДУРЗА кастить спел, в містичному трансі він бачить ЗАБАЦАНЕ СЕЛО та ЕРАГОНА, котрий запускає драгончика в перший політ.
ГАЛЬВАТОРИКС: В нас вдосталь часу щоб закатувати АРІЮ насмерть! Поки драгон виросте....
СТІВЕН ФАНМАЙЕР: В наш бюджет закладено лише СТО МІЛЬЙОНІВ, і це не серіал, а трилогія.
Злітаючий ДРАГОН миттєво зростає до дорослих розмірів, і виявляється дівчиною САПФІРОЮ.
ЕРАГОН: Ніфіга ж собі!

ДУРЗА, до ЧЕРВОНИХ УПИЗДНІВ: Вбийте пацана та усіх кого зустрінете.
ЧЕРВОНІ УПИЗДНІ: Сьогодні не наша черга, ми будемо скаржитись в профспілку!
ДУРЗА: Добре, я начаклую ЧОРНИХ УПИЗДНІВ.

ЧОРНІ УПИЗДНІ в оскаженінні піддають тортурам РІЗНИКА і вбивають ДЯДЬКА ЕРАГОНА.

ЕРАГОН: Пиздець.
БРОМ: Треба тікати. Давай спалимо село, щоб замісти сліди!
Палять село.

ДУРЗА: Тепер я відправлю ЧЕРВОНИХ УПИЗДНІВ.
Підходить до голови ЧЕРВОНИХ УПИЗДНІВ та катує їх ватажка.
ВАТАЖОК: За що?
ДУРЗА: Таким чином я показую свою ТЕМНУ СУТНІСТЬ.

БРОМ: Тепер приєднаймося до повстанців.
ЕРАГОН: Я мушу зробити якийсь безглуздий вчинок!
Йде в найближче село за хлібом і зустрічає ВОРОЖКУ.
ВОРОЖКА: Я в трансі бачу що ТОБІ ДАДУТЬ ПІЗДЮЛЄЙ.

Приходять ЧЕРВОНІ УПИЗДНІ. Хочуть дати піздюлєй, але ЕРАГОН стріляючи з лука застосовує МАГІЮ.
ВСІ: Ніфіга ж собі!

Галявина лісу.
ЕРАГОН: Слухай, а що то було?
БРОМ: То МАГІЯ. Щоб застосувати магію, треба вчитись у ПТУ, або просто говорити НА ЕЛЬФІЙСЬКІЙ мові.
ЕРАГОН: А як буде на ельфійській ПИЗДЕЦЬ ВОРОГАМ?

ЗЛОВІСНА ЦИТАДЕЛЬ.
ДУРЗА: [кастує спелл ЕРОТИЧНИЙ СОН] Якщо гора не йде до Магомета...

ЕРАГОН: В мене був ЕРОТИЧНИЙ СОН. Я йду рятувати принцесу.
БРОМ: Не йди, праатівний!

ЕРАГОН прокрадаєтся в ТЕМНУ ЦИТАДЕЛЬ.

ЕРАГОН: АРІЯ, я врятую тебе!
АРІЯ: Ти що, дурний?

ДУРЗА: Я вб'ю тебе і згвалтую принцесу! [кастує ЖБУРНУТИ СПИСА]
Спис летить прямісінько в ЕРАГОНА.
Невідомо звідки вискочивший БРОМ в довгому героїчному стрибку затуляє ЕРАГОНА своїм тілом.
БРОМ: Пратівний, знайди повстанців, і наваляйте піздюлін ПОГАНИМ ХЛОПЦЯМ. І візьми цей меч, пофарбований в червоне.
Простягує великий декоративний меч з синім скельцем в ручці та лезом що недбало пофарбоване в червоний колір.

ЕРАГОН знаходить ПОВСТАНЦІВ, там йому і дракону видають геройський обладунок і відправляють вбивати ДУРЗУ.

ЕРАГОН: А звідки в вас драконячі лати?
ПОВСТАНЦІ: Ми працювали всю ніч.
ЕРАГОН: Стахановці?

ЕРАГОН сідає на САПФІРУ і палить всі ТЕМНІ ЛЕГІОНИ драконячим вогнем.
ДУРЗА начаровує СТРАШНОГО ДРАКОНА. Він дуже ЧОРНИЙ з страшенними залізними щелепами і злим поглядом.

САПФІРА: Пиздець.
ЕРАГОН: Пиздець.
ПОВСТАНЦІ: Пиздець.
СТІВЕН ФАНМАЙЕР: А ніфіга й не пиздець!

Запекла бійка в небі, в результаті якої САПФІРУ загризають, але ЕРАГОН встигає ширнути ПОФАРБОВАНИМ МЕЧЕМ в лівер ДУРЗИ.

ДУРЗА: Я не можу вмерти, це тільки перший фільм трилогії!
СТІВЕН ФАНМАЙЕР: Ти другорядний персонаж.

Табір повстанців.
ЕРАГОН: САПФІРА помирає!
ПОВСТАНЦІ: Фігня, ми перемогли!
САПФІРА: Але як ви зробите ще дві частини без дракона?
ЕРАГОН: Ти одужаєш!
СТІВЕН ФАНМАЙЕР: Скажи це ельфійською!
САПФІРА одужує.

ТЕМНА ЦИТАДЕЛЬ, ГАЛЬВАТОРИКС оскаженіло рубає зловісну червону мапу АЛАГЕЗІЇ. За нею приховано нового дракона. Це символізує собою те, що ЗЛО остаточно не переможене і будуть ще дві частини фільму.

ТХЕ ЕНД.

~
Посиди в чулане и как можно длительней -Серый город станет просто ослепительный! ;)
~

Logan
Меченый Злом
Меченый Злом
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1675
Зарегистрирован:
28 авг 2005, 10:11
Откуда: из zip архива))
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 592

Новое сообщение Logan » 22 дек 2006, 19:36 |

Molka,
некромант-оживляющий мертвецов...че-то не помню чтобы он этим занимался


Значит плохо с памятью. Разве не помнишь, когда Дарза воскресил каких-то чмырей? Они еще напали на мясника, и один из них чуть не поймал Эрагона.
Мы все сделаем металлом! Черней чернейшей черноты бесконечности! © Metalocalypse

Ненавижу вставать по утрам. Я вообще считаю, что утром должны вставать только две вещи: член и солнце. Причем член в первую очередь

Расстрелять его путём повешения на электрическом стуле (с)Selena666

Восхвалим Бога 666 раз???

Sagep: У меня дома единственная лицензионная программа - это драйвер для мышки, который был в наборе. А мышку отец спи*дил с работы...

Molka
Темный лорд
Темный лорд
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 2875
Зарегистрирован:
08 дек 2006, 13:02
Откуда: Сайлент-Петербург =)
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 1048

Новое сообщение Molka » 23 дек 2006, 11:41 |

Logan писал(а):воскресил каких-то чмырей?


Амс?Он их вроде вызвал... |8)

~
Посиди в чулане и как можно длительней -Серый город станет просто ослепительный! ;)
~

Logan
Меченый Злом
Меченый Злом
Аватара пользователя
 
Профиль
Сообщения: 1675
Зарегистрирован:
28 авг 2005, 10:11
Откуда: из zip архива))
Пол: Не определен
Блог: Перейти к блогу (0)
Reputation point: 592

Новое сообщение Logan » 23 дек 2006, 18:51 |

Molka писал(а):
Logan писал(а):воскресил каких-то чмырей?


Амс?Он их вроде вызвал... |8)


Угу, из земли...у тебя много живых друзей в земле живут?? :-)
Мы все сделаем металлом! Черней чернейшей черноты бесконечности! © Metalocalypse

Ненавижу вставать по утрам. Я вообще считаю, что утром должны вставать только две вещи: член и солнце. Причем член в первую очередь

Расстрелять его путём повешения на электрическом стуле (с)Selena666

Восхвалим Бога 666 раз???

Sagep: У меня дома единственная лицензионная программа - это драйвер для мышки, который был в наборе. А мышку отец спи*дил с работы...


Вернуться в Фильмы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron